Zaczynaliśmy od zaprojektowania prostego urządzenia składającego się z 4 migających diod. Każdy element zestawu umieszczany był na kawałku styropianu, do tego zielona płytka, instrukcja i pudełko z okienkiem. Nasze dzieci do tej pory wspominają słoneczka i kwiatki układane z kolorowych diod i kondensatorów wbijanych w styropian. Od tego czasu sporo się zmieniło.

KIM JESTEŚMY?

Zaufali nam pasjonaci elektroniki. Nasze zestawy do samodzielnego montażu składali klienci m.in. w Polsce, Czechach, na Litwie, Słowacji, w Rumunii i Austrii. Z ich wykorzystaniem powstało wiele urządzeń, m.in. wzmacniacze audio czy czujniki zalania.

Od 10 lat dostarczamy rozwiązania w zakresie oświetlenia LED firmom reklamowym i meblowym. Oferujemy wiedzę techniczną i produkty dedykowane pod konkretne zamówienie. Pomagamy im rozbłysnąć na rynku dzięki listwom i sterownikom LED.

CO ROBIMY?

Projektujemy i produkujemy urządzenia elektroniczne. Od prostych urządzeń dla branży reklamowej, jak migające diody czy podświetlenia do standów reklamowych, po skomplikowane urządzenia dla przemysłu i firm specjalistycznych.

Najnowszą naszą gałęzią projektową i produkcyjną są mikro włączniki do taśm i listew LED. Pomagają one załączać i regulować natężenie światła. Możesz wykorzystać je w wielu miejscach: w kuchni do włączania oświetlenia nad blatem, w garderobie, szafie, czy garażu. Zamontuj je wraz z taśmą LED na półkach w salonie i ciesz się dekoracyjnym oświetleniem.

CO NAS WYRÓŻNIA

Jesteśmy dumni z tego, że oferujemy rozwiązania doceniane przez naszych klientów w Polsce i na świecie.

Wyróżnia nas indywidualne podejście, wykorzystanie nowoczesnych technologii, pełna odpowiedzialność za wykonany produkt, innowacyjność oraz zespół młodych i zdolnych inżynierów i montażystów.

Dzięki zrealizowaniu wielu projektów, pasji i ponad 25 lat w branży elektronicznej mamy doświadczenie i możliwości, którym chcemy się z Tobą podzielić. Chcielibyśmy stworzyć razem z Tobą wspaniały nowy projekt.


TU BYLIŚMY